Alanya Towers

Açıklama

Alanya Towers, kumlu plaja sadece 150 m mesafede inşa edilen dört blok ve 116 daireden oluşan özel, kapalı bir konut projesidir. Tesiste teslim tarihi 30.08.2018'dir.
Alanya Towers, sakin, şehir merkezinde yaşayan bir çevre sağlayan bir semtte ideal bir konuma sahiptir. Aynı zamanda, Alanya'nın sunduğu her şey, alışveriş merkezleri, restoranlar, barlar, gece hayatı ve spor tesisleri gibi sosyal aktiviteleri sunmaktadır.
Alanya Towers, plaj ve şehir merkezi arsasında inşa edildi. Benzersiz konumda (ve benzer projelerin olmaması) mükemmel kiralama ve güçlü sermaye büyümesi için bir fırsat anlamına gelir. Yapım süresince uygulanan fiyat artışları, yatırımınızı daha da artıracaktır.
Proje, bireysel ihtiyaçlara ve bütçeye uygun çeşitli daire türleri sunmaktadır. Bir, iki ve üç yatak odalı dairelerden (68 m2 ila 148 m2) veya dört yatak odalı penthouse'dan (181 m2 ve 247 m2) birini seçin. Tüm daireler sınırsız bir şekilde engellenmiş olarak mükemmel deniz ve dağ manzaralarına sahiptir.
Eğlencenizi en üst düzeye çıkarmak için, eşit derecede teşvik ve rahatlama sunan bir dizi yerinde tesis bulabilirsiniz. 1400 m 2 'den fazla seçkin olanaklar, çeşitlilik ve konforun tatmin edici bir yaşam tarzını 149.000€ ‘dan başlayan fiyatlarla yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Harita