best invest | Forbes Global Properties Mayıs Güncellemesi

best invest |Forbes Global Properties Mayıs 2024 güncellemesine hoş geldiniz. Son birkaç haftadır Türkiye ve Akdeniz emlak piyasasına olan ilginin arttığını görüyoruz. Diğer tüm uluslararası müşterilerimize ve dostlarımıza ek olarak birçok yeni Avrupalı müşteriyi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Hepiniz hoş geldiniz!

 

Best Invest olarak, Luxury Lifestyle Awards 2024 Organizasyon Komitesi tarafından Türkiye’nin En İyi Lüks Gayrimenkul Danışmanlığı ödülüne layık görüldüğümüzü duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm personelimizin ve acentelerimizin özverili çalışmalarına teşekkür etmek isteriz, çünkü onlar olmadan beklentilerimizi gerçekleştiremezdik. Luxury Lifestyle Awards Gayrimenkul ve İnşaatçılar ekibinin Takım Lideri Kate Chertenkova, “Olağanüstü mülkler sunma konusundaki sıkı çalışmanız ve bağlılığınız size bu takdiri kazandırdı ve sizi 2024 ödül kazananlarımız arasında görmekten onur duyuyoruz” dedi.

 

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye’nin Avrupa Birliği ile daha iyi ilişkiler kurmayı hedeflediğini yineleyerek sürecin her iki tarafın da yararına olacağını vurguladı. “Geleceğe baktığımda, Türkiye’nin yeniden AB’ye demir atması gerektiğine ve bunun sağlam bir şekilde yapılması gerektiğine inanıyorum. Bunun hem Avrupa’nın hem de Türkiye’nin çıkarına olduğunu görüyorum” diyen Şimşek, Avrupa Komisyonu’nu ziyaret etmek ve AB aday ülkeleriyle üst düzey bir toplantıya katılmak üzere gittiği Brüksel’de bir etkinlikte konuştu.

 

Artık Forbes Global Properties platformumuzda Lüks Mülklerin kiralanmasını sunma kapasitesine sahibiz. Bu, Türkiye ve Kıbrıs’ın güzelliğini ve huzurunu yaşamak isteyen yüksek net değere sahip müşterilere üst düzey kiralık mülkler sunmamızı sağlayacaktır. Buna ek olarak, platformda halka açık olmayan, lüks mülkleri özel müşterilere sunabileceğimiz şifre kontrollü bir alanımız var (ilgili taraflar bu mülkleri görmek için best invest’ten açık izin talep etmelidir).

Jenny Jäderqvist Şahiner’i ekibimize katmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkçe ve İngilizce’nin yanı sıra İsveççe de bilen Jenny, İskandinav Müşterilerimiz için birincil irtibat kişimiz olacak. İletişim bilgileri +905303831332 ve jen[email protected] şeklindedir. 

​​​​

İLETİŞİM

 _____________________________________________________________

Ultra Lüksün Çatı Cennetiyle Buluştuğu Yer: Akdeniz Vahası’nın satışını tek temsilci olarak tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu, Alanya bölgesindeki en seçkin çatı katı dairesidir ve kendi projelerimizden biri olan Sunset Aqua’nın içinde olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz. Daha fazla ayrıntıya bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 _____________________________________________________________

İşte mevcut mülk portföyümüzün bir kısmı, bu bağlantıya tıklayarak mevcut tüm seçenekleri görebilirsiniz https://bestinvest.com.tr. Mülk ve bölge gezilerinin yanı sıra konaklama ve transferlerinizi de ayarlamaktan mutluluk duyarız. Özel teklifler için lütfen bizimle e-posta, web sitesi ve sosyal medya platformları veya +90 551 694 07 07 numaralı telefondan iletişime geçiniz.


​​​​​​​ ​-daha fazla bilgi için resme tıklayın-
Enfes Yaşam: Mersin’de Lüks Olanaklara ve Yeşil Alanlara Sahip Modern Daireler

Başlangıç Fiyatı: 41.000 €

___________________________________

-daha fazla bilgi için resme tıklayın-  
İskele Kuzey Kıbrıs’ta Deniz Manzaralı Full Eşyalı Stüdyo Daire
Fiyat :  £70.000 + KDV

___________________________________


-daha fazla bilgi için resme tıklayın- 
Alanya Mahmutlar’da Denize 250m Mesafede Eşyalı 2+1 Satılık Daire
Sıcak Fiyat  : 118.000 €

__________________________________

The summer holidays are just around the corner.

from all at best invest | Forbes Global Properties!

“you deserve the best”