Girne Kuzey Kıbrıs’ta Muhteşem Deniz Manzaralı 3+1 Daire
€ 149,000
ID: 31529
Genel Detaylar
Daire
 • Konum
  Kuzey Kıbrıs/Esentepe
 • Yatak Odası
  3+1
 • Banyo
  2
 • Emlak Alanı
  110m²
 • Balkon
  2
 • Taşınmaya Hazır
  Taşınmaya Hazır
 • Yüzme Havuzu
 • Plaj
  Plaj: 5dk
 • Hava Alanı
  Hava Alanı: 70dk
 • Centrum: 25dk
 • Ödeme Planı ve Fiyat Listesi Al
Mülk Açıklaması

Bu 3 yatak odalı, 2 banyolu daire tamamen mobilyalıdır ve muhteşem bir deniz manzarasına sahiptir. Bu güzel ev, geniş bir açık plan oturma / yemek odasından oluşmaktadır ve tam donanımlı mutfak beyaz eşyalarla birlikte gelir. Gömme dolaplı 3 adet çift kişilik yatak odası ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır; iki yatak odası, oturma odası gibi denize bakan geniş terasa açılmaktadır. Manzara gerçekten nefes kesicidir ve ayrıca özel bir bahçeniz vardır. Bu site muhtemelen çevredeki en bakımlı sitelerden biridir; çocuk havuzu ve oyun alanı olan büyük bir yüzme havuzu; tam donanımlı bir spor salonu, çok sayıda güneşlenme terası, zeytin ağaçları ve çiçekler vardır. Site golf sahasına yakındır ve barlar, restoranlar, mağazalar ve eczane gibi pek çok olanağın bulunduğu Esentepe’ye sadece birkaç dakika uzaklıktadır!

Kompleks
Büyük ortak yüzme havuzu, geniş teraslı çocuk havuzu ve halı saha, çocuk oyun alanı, tam donanımlı spor salonu. Esentepe’ye arabayla sadece birkaç dakika ve muhteşem şampiyona Korineum Golf Sahası’na 10 dakika uzaklıktasınız. Site, fonların kontrolünü elinde bulunduran yerleşik bir mal sahipleri komitesi tarafından iyi yönetilmekte ve kontrol edilmektedir ve ayrıca sahada çalışan tam zamanlı bir personel bulunmaktadır.

Yeniden Satış ve Kiralama Potansiyeli
Kısa dönem haftalık kiralama tahmini fiyatı: £500
Uzun dönem aylık tahmini fiyatı: £500

Esentepe, muhteşem manzaralara sahip, harika plajlara ve Akdeniz’in berrak sularına kolay erişim sağlayan ve Esentepe çevresindeki güçlü yükselti nedeniyle sakinlerinin genellikle mükemmel manzaralarla karşılaştığı bir köydür. Köyün çevresinde çam ormanları, zeytinlikler ve Beşparmak sıradağlarının yumuşak tepelerine erişilebilir ve kış yürüyüşleri için harikadır. Korineum Golf ve Kır Kulübü, 18 delikli, uluslararası standartlarda bir golf sahasıdır ve yakınlarda bulunan çarpıcı bir güzelliktir, Golf ve Kır Kulübü ayrıca özel bir kulüp evine, halka açık restoran ve bara, otel tesislerine sahiptir ve Esentepe’deki bu golf sahası muhtemelen tüm Akdeniz bölgesindeki en çarpıcı sahalardan biridir çünkü sadece kıyı şeridinin dramatik manzaralarına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Beşparmak sıradağlarının nefes kesen manzaralarından da yararlanır, yani oyuncular oyunlarına konsantre olmakta zorlanabilirler!

İLETİŞİM
+90 530 258 14 44
+90 242 528 55 51

Mesafeler
Plaj5dk
Centrum25dk
Hava Alanı70dk
Kaydedildi! ID: 0000
Kaydedilmedi! ID: 0000